TA971

Jauns produkts

Eļļas sildītājs TA971, termostats, LCD, 30kW

321,30€

Iestatiet kompozīciju

Eļļas sildītājs
Lietotāja rokasgrāmata
Iepakojums

Tehniskie dati

Modelis: TA971
Spriegums: 220-240V
Frekvence: 50/60 Hz
Jauda: 30 kW
Motora jauda: 180W
Degviela: dīzeļdegviela/vieglā mazuta
Maksimālais degvielas patēriņš: 2,5 l/h
Gaisa plūsma: 720 m3/h
Tvertnes tilpums: 19L
Termostats: jā
LCD displejs: jā
Spiediena mērītājs, kas rāda dīzeļdegvielas spiedienu: jā
Aizdedzes veids: nepārtraukta dzirksteļaizdedze
Melna krāsa

Izmēri iepakojumā

Garums: 89 cm
Platums: 41 cm
Augstums: 48,5 cm
Svars: 23 kg

Sildītāja izmēri neizpakots, gatavs darbam:

Garums: 78 cm
Platums: 37,5 cm
Augstums: 43 cm
Svars: 22 kg


Eļļas sildītājs 30kW, priekšrocības:

Augsta faktiskā sildītāja jauda 30kW
Termostats
Darbojas ar dīzeļdegvielu vai vieglo mazutu
LCD displejs
Poga, lai iestatītu vēlamo temperatūru
Termiskā aizsardzība
Metāla korpuss
Riteņi un transportēšanas rokturis
TAGRED eļļas sildītājiem ir manometrs, kas parāda dīzeļdegvielas spiedienu
Augstas kvalitātes
Droši lietojams


Eļļas sildītājsTAGRED ir ideāli piemērots nedzīvojamo telpu, piemēram, darbnīcu, noliktavu, ražošanas zāļu, siltumnīcu, kā arī renovācijas un celtniecības darbu zonu apsildīšanai. Sildītājs tiek darbināts ar dīzeļdegvielu vai vieglo mazutu. Atcerieties izmantot ierīci tikai telpās ar efektīvu ventilāciju. Metāla korpuss nesasilda pārāk daudz pat ilgstošas ​​darbības laikā. Digitālais termostats ar vienmērīgu temperatūras kontroli nodrošina augstu siltuma efektivitāti un degvielas ietaupījumu. Kad tiek sasniegta iestatītā temperatūra, sildītājs tiek automātiski izslēgts un pēc tam automātiski restartēts, kad temperatūra nokrītas zem displejā iestatītās temperatūras. Tas samazina degvielas patēriņu.

TAGRED sildītājiem ir liela reāla jauda!!! Ļoti efektīvs sildelements ar jaudu 30 kW rada tīru, sausu un karstu gaisu ar plūsmu 720 m3/h, kas spēj paaugstināt temperatūru telpā īsā laikā. Lielie riteņi un cietais rokturis nodrošina mobilitāti – sildītājus var ērti pārvietot.

Mūsu sildītāji ir ļoti droši.
TAGRED sildītāji ir izgatavoti no ļoti augstas kvalitātes materiāliem. Pietiek, piemēram, salīdzināt detaļas, piemēram, mūsu ierīču strāvas kabeli, riteņus ar konkurētspējīgiem risinājumiem, lai pārliecinātu mūs par TAGRED zīmola tehnoloģisko un materiālo pārākumu. Sildītājam ir augstas klases aizsardzība pret pārkaršanu.

Ierīcei ir arī vairāki citi aizsardzības līdzekļi, piemēram, strāvas padeves atslēgšana, ja tvertnē nav pietiekami daudz degvielas vai ja iekārta ir atkal pievienota strāvas padevei. Drošību nodrošina arī nerūsējošā tērauda sadegšanas kamera un efektīva ventilatora dzesēšana. Ierīces stāvokli var pārbaudīt, izmantojot analogo manometru.

4 citi produkti tajā pašā kategorijā:

Cookies
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu pēc iespējas ērtāku vietnes izmantošanu. Izmantojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.Uzzināt vairāk.
Piekrītu
Noraidīt